Mecz pomiędzy Wisła Puławy oraz Kotwica Kołobrzeg na obiekcie Stadion MOSiR - końcowy wynik 1-3

Wczoraj, 14 kwietnia 2024 roku, na Stadionie MOSiR miało miejsce spotkanie pomiędzy drużynami Wisła Puławy i Kotwica Kołobrzeg w ramach 28. kolejki II Ligi - East. Mecz zakończył się zwycięstwem Kotwicy Kołobrzeg 3:1, mimo że na przerwę Wisła Puławy prowadziła 1:0. Po emocjonujących 90 minutach gospodarze musieli uznać wyższość gości.

Relacja z meczu piłki nożnej: Wisła Puławy vs. Kotwica Kołobrzeg

Wynik końcowy: 1-3

Data i godzina meczu: 2024-04-14 10:00

Liga: II Liga - East

Kolejka: 28

Miejsce rozgrywki: Stadion MOSiR

Mecz rozpoczął się o godzinie 10:00 na Stadionie MOSiR, gdzie gospodarze - Wisła Puławy, podejmowali gości - Kotwica Kołobrzeg w ramach 28. kolejki II ligi. Atmosfera na trybunach była gorąca, a kibice obu drużyn dopingowali swoich ulubieńców przez całe 90 minut. Sędzia główny poprowadził spotkanie z pełnym zaangażowaniem, dbając o fair play na boisku.

Od samego początku mecz zapowiadał się emocjonująco, a już w 14. minucie R. Sewerys z Wisły Puławy ustawił wynik na 1-0 po skutecznej akcji drużyny gospodarzy. Pierwsza połowa zakończyła się prowadzeniem Wisły 1-0, ale po przerwie goście z Kotwicy postanowili zmienić oblicze spotkania.

W 69. minucie F. Kozlowski z Kotwicy wyrównał stan meczu na 1-1, co wzmocniło morale drużyny z Kołobrzegu. Chwilę później, w 71. minucie C. Polak strzelił bramkę dającą gościom prowadzenie 2-1. Kotwica nie zamierzała odpuszczać i w 76. minucie Jonathan Junior ustalił wynik spotkania na korzyść gości - 1-3.

Obie drużyny nie szczędziły sił, co skutkowało również kartkami. Na 75. minucie P. Skalecki z Wisły Puławy obejrzał żółtą kartkę, natomiast w ekipie gości S. Murawski (25'), F. Oliveira (73') i L. Kosakiewicz (86') również dostał upomnienie od arbitra.

Po zakończonym meczu, na boisku nie padły żadne czerwone kartki, co świadczyło o zaciętej, ale fair rywalizacji pomiędzy obiema drużynami.

Wisła Puławy ma teraz przed sobą trudne starcia z Olimpią Grudziądz, SKRĄ Częstochowa oraz Radunią Stężyca, podczas gdy Kotwica Kołobrzeg zmierzy się z ŁKS Łódź II, Stalą Stalowa Wola i Stomilem Olsztyn. Po emocjonującym meczu z wynikiem 1-3, obie drużyny mają szansę poprawić swoje pozycje w tabeli II ligi - East.